آب و هوا

باد، باران، برف و هرگونه تغییرات جوی دیگر که در طبیت وجود دارد، مانعی برای پیاده روی نخواهد بود. به هر حال اینگونه شرایط جلوی ماجراجویی ما را نخواهد گرفت. در صورتیکه شرایط آب و هوایی به هر دلیل نا امن باشد ، برنامه تور تغییر کرده و یا به تعویق خواهد افتاد. در صورت وجود پیش بینی آب و هوایی هرگونه تغییری در برنامه تور بخاطر این مسئله، یک هفته قبل از برنامه تور اعلام خواهد شد.

آماده سازی

برای اینکه جواب این سوال را که ” چه چیزی باید بپوشیم ” بدانید، شما می توانید که مشروط به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، هرچیزی که با آن احساس راحتی می کنید را بپوشید. توصیه می شود که یک جفت محکم از کفش های مناسب پیاده روی، چکمه یا کفش های ورزشی داشته باشید. بهتر است لباس لایه دار بپوشید و لباس هایی را بپوشید که جلوی تعرق شما را گرفته و در آن راحت باشید.

برای اینکه جواب این سوال را بگیرید که ” چه چیزی باید با خود بیاوریم ”، باید بگوییم که چیز زیادی نباید با خود بیاورید و بخاطر داشته باشید که تورهای ما شامل همه ضروریات تور است. البته برای اطلاع از خدمات تور به صفحه تور مراجعه کنید. پیشنهاد می کنیم لباس های مناسب را به تناسب فصل و یک کوله یک روزه برای حمل اسنک و آب اضافی بیاورید.

 

پرداخت

خیر، نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی نیست. لیست هزینه های اعلام شده، مبلغی است که بایستی پرداخت شود و شامل مالیات می باشد.

خیر. نیازی به ارائه رزرو چاپی تور نمی باشد. با این حال، ارائه مدارک شناسایی مسافران و کد سفارش تور که بلافاصله پس از رزرو تور به ایمیل شما فرستاده شده، ضروری می باشد.

لطفاً برای آگاهی از آخرین اطلاعات و شرایط رزرو تور با ما تماس بگیرید.

رزرو کردن

برای عودت کامل وجه، درصورت لغو رزرو تور، بایستی ۷۲ ساعت قبل از برنامه تور تماس گرفته و اعلام نمایید. در صورت لغو رزرو تا ۷۲ ساعت قبل از برنامه تور، ۵۰% مبلغ تور به عنوان خسارت کسر خواهد شد. در صورتیکه لغو رزرو تور ۲۴ ساعت تا برنامه زمانبندی تور باشد، و یا در زمان اجرای تور حضور نداشته باشید، هیچگونه وجهی عودت نخواهد شد.

بله. رزرو آنلاین تور برای تضمین برگزاری تمام تورها ضروری است و تنهای حضور فیزیکی ممکن نمی باشد. رزرو آنلاین تور به ما کمک می کند که تعداد راهنماهای مورد نیاز پیش بینی شود تا  از مدیریت گروه ها و لذت بردن مسافران از برنامه تور اطمینان حاصل شود. در ضمن این مهم به ما اجازه می دهد تا تغییرات احتمالی در برگزاری تور، بدلیل تغییرات جوی و هرگونه موضوعی که آن را مختل کند را به مسافر اطلاع دهیم.